W ostatnich latach, metody na uzyskanie trwałych efektów make-upu znacznie zyskały na popularności. Wiąże się to nie tylko z wygodnictwem ludzi, ale także większą przystępnością tego typu zabiegów.

Chociaż makijaż permanentny brwi katowice kosztuje około 800-1500 złotych, to w ogólnym rozliczeniu jest on tańszy niż codzienne nakładanie na nie kosmetyków. Raz wykonany, zabieg taki utrzymuje się kilka lat, przez które nie trzeba martwić się nużącym procesem nakładania make-upu. Jest to operacja zalecana dla wszystkich kobiet, które są zbyt zabiegane, aby wygospodarować kilka godzin dziennie na poprawianie swoich brwi.

Kiedy zdecydować się na makijaż permanentny brwi katowice?

Niektóre osoby rodzą się z nieregularnym łukiem brwi, przez co te wyglądają krzywo i ujmują atrakcyjności nawet najładniejszej twarzy. Nieustanne wyrównywanie ich to długi proces, który zazwyczaj nie przynosi pożądanych efektów. Na jeszcze większy problem napotykają się kobiety o wyjątkowo jasnej barwie włosów, która objawia się także poprzez brwi. W przypadku blondynek czasem może zdarzyć się tak, że brwi są ledwo widoczne, dając niezbyt atrakcyjny efekt. Wystarczy skierować się na ten prosty zabieg, aby rozwiązać wszystkie swoje problemy z brwiami.

Na czym polega zabieg permanentnego makijażu brwi?

Wiele osób wstrzymuje się z udaniem na makijaż permanentny brwi, ponieważ obawia się samej operacji. Koniecznych szczegółów powinien udzielić doktor-kosmetyk, lecz ogólny plan wykonania makijażu permanentnego prezentuje się następująco:

• W pierwszej kolejność składa się deklarację odnośnie zażywanych leków, aby lekarz mógł zidentyfikować ewentualne uczulenia
• Przed rozpoczęciem zabiegu znieczuleniu poddaje się cały łuk brwiowy
• Doktor nakreśla ustalony wcześniej łuk brwiowy, zgodnie z preferencjami klienta
• Skóra w miejscu brwi jest nakłuwana, a następnie wprowadza się do niej specjalny barwnik – jest to proces podobny do tatuowania.

Chociaż po wykonanym zabiegu należy odczekać około dwóch tygodni na zagojenie się skóry, to nie jest on ani bolesny, ani niebezpieczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *