Nie chcesz mieć tradycyjnej sukni, którą zakłada większość Polek na swój ślub? Postaw na oryginalność! Ręcznie szyte suknie według Twojego własnego pomysłu to idealne rozwiązanie, jeśli liczy się dla Ciebie unikatowość i jak najlepsze dopasowanie prawdziwej kreacji do tej wymarzonej, którą od dawna nosisz w wyobraźni!

Suknie ślubne – Tychy szyją na miarę

Jeśli szukasz niebanalnej sukienki – Tychy to odpowiedź dla Ciebie! Znajdziesz tu nie tylko tradycyjne suknie ślubne, ale też sukienki szyte na miarę, np. w salonie creoModa. Szyta suknia według Twojego własnego projektu to okazja na zdobycie swojej wymarzonej sukni. Podoba Ci się któryś gotowy model, ale chciałabyś wykonać ją z innych materiałów? A może dodać kilka dekoracji? Podoba Ci się góra z jednego modelu, ale chciałabyś, aby spódnica miała zupełnie inny fason? U krawcowej jest to możliwe! Przynieś swoje inspiracje oraz możliwie jak najdokładniej sprecyzuj swoje oczekiwania. Wspólnie zaprojektujecie Twoją idealną kreację! Dlatego jeśli nie potrafisz znaleźć wymarzonej sukni spośród gotowych projektów – zdecyduj się na uszycie całkowicie nowej według Twojego pomysłu.

Suknia z sieciówki? Tak!

Nie jesteś fanką drogich kreacji? Nie chcesz wydawać fortuny na sukienkę, którą założysz tylko raz w życiu? Poszukaj sukni ślubnej w zwyczajnych sklepach z ubraniami. Możesz znaleźć białe i lekkie fasony, które skutecznie będą spełniać swoje zadanie jako suknia ślubna. Albo odejdź od bieli i znajdź ładną suknię wieczorową lub letnią sukienkę – dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mogła założyć kreację jeszcze wielokrotnie, a nie tylko raz.

Indywidualne rozwiązania

A może macie w planach ślub tematyczny? Wtedy rozwiązaniem jest koniecznie stylizowana suknia! Może zwiewna koszula bawełniana na rustykalne przyjęcie? Albo gorset i bujne dodatki rodem ze steampunka? Możesz też założyć suknię z epoki i ustylizować wesele na romantyzm lub XIX wiek, albo na czasy bliższe obecnym – lata 50 i wystawny styl glamour są zawsze modne! Dopasuj suknię do siebie – powinnaś czuć się w niej swobodnie i pięknie. Drogie suknie ślubne z katalogów nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *